KONST / Litografier / Färglitografi 15418067
nr 1541 8067
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 94/360, daterad -81, Stockholms Stadshus. Färglitografi, bildmått: 43x55 cm, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
måndag 22 maj 2023
kl 18:12:11
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas